
Прокладка головки блоку, 711671 (ELRING)
1 255 ₴
- В наявності
- Код: EL711671
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку,
Аналоги
602916000
Прокладки двигуна
Аналоги
602916000
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | ELRING 711671 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 711.671 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Товщина після затягування | 1.5 мм |
| Діаметр | 93 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumper, XM, Boxer, 605 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴

