
Колодки гальмівні (задні) Fiat 500L 12- 0 986 494 934 (BOSCH)
1 441 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986494934
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Fiat 500L 12-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986494934 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 95.6 мм |
| Висота | 43.7 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500l |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴








