
Колодки гальмівні (передні) Tesla Model 3 18- (з датчиком) 0 986 460 084 (BOSCH)
1 777 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986460084
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Tesla Model 3 18- (з датчиком)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986460084 |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | TESLA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 777 ₴



