
Колодки гальмівні (передні) Citroen С3/DS3 09-/C4 Cactus/Peugeot 2008 13- 0 986 494 564 (BOSCH)
1 599 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986494564
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen С3/DS3 09-/C4 Cactus/Peugeot 2008 13-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986494564 |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 136.4 мм |
| Висота | 58.9 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Crossland X / Crossland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴








