
Колодки гальмівні (задні) Citroen Saxo/Xsara/Peugeot 105/205/206/306/309 84- 0 986 460 970 (BOSCH)
815 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986460970
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen Saxo/Xsara/Peugeot 105/205/206/306/309 84-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986460970 |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | ZX, 306, 106, 206, 11, Xsara, Clio, Megane, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴






