
Диск гальмівний (передній) Subaru Forester 03-/Impreza 94-/Outback00- (293.5x24) (вентильований) 0 986 478 977
1 964 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986478977
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) Subaru Forester 03-/Impreza 94-/Outback00- (293.5x24) (вентильований)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Subaru |
| Кросс-номери | Bosch 0986478977 |
| Висота | 56.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Legacy, Outback, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 964 ₴







