
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E60)/6 (E63)/7 (E65/E66/E67) 04- M57/M67/N62/N73/S85 0 986 494 349 (BOSCH)
2 906 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986494349
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E60)/6 (E63)/7 (E65/E66/E67) 04- M57/M67/N62/N73/S85
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986494349 |
| Товщина | 20.4 мм |
| Ширина | 193.2 мм |
| Висота | 79.2 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, 7-Series, B7, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 906 ₴








