
Колодки тормозные (передние) MB 190 (W201)/124 (W124) 84-93/E-class (W124/S124/C124/A124) 93-98 0 986 469 410
1 120 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986469410
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB 190 (W201)/124 (W124) 84-93/E-class (W124/S124/C124/A124) 93-98
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch 0986469410 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 59.7 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 18.4 мм |
| Ширина | 110.1 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴






