
Колодки тормозные (передние) MB Sprinter 208-316 96- (Ate) 0 986 424 218 (BOSCH)
1 667 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424218
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter 208-316 96- (Ate)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch 0986424218 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 64.9 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Товщина | 19.6 мм |
| Ширина | 156.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 667 ₴

