
Колодки гальмівні (передні) Dacia Logan 04-/Renault 11/19/21/Peugeot 205/309 86- (з датчиками) 0 986 467 720
820 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986467720
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Dacia Logan 04-/Renault 11/19/21/Peugeot 205/309 86- (з датчиками)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logan |
| Кросс-номери | Bosch 0986467720; Peugeot 205309 |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 64.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Solenza, 11, Espace, Logan, 19, 20, Rapid, 21, Fuego, Clio, Megane, Sandero, 25, Largus, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴






