
Колодки гальмівні (передні) MB M-class (W163) 98-05 (+датчик) 0 986 424 611 (BOSCH)
1 858 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424611
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB M-class (W163) 98-05 (+датчик)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MB |
| Кросс-номери | Bosch 0986424611 |
| Товщина | 16.3 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 77.4 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 858 ₴






