
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W211/S211) 02-09 (датчики) 0 986 494 285 (BOSCH)
1 910 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986494285
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W211/S211) 02-09 (датчики)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MB |
| Кросс-номери | Bosch 0986494285 |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 136.6 мм |
| Висота | 67.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910 ₴








