
Колодки гальмівні (передні) Honda Civic VI/VII 94-05/Concerto 89-95/Rover 400 90-00 0 986 424 214 (BOSCH)
1 320 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424214
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Honda Civic VI/VII 94-05/Concerto 89-95/Rover 400 90-00
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986424214 |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 129.2 мм |
| Висота | 68.6 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 25, 45, Civic, 400, Streetwise |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴








