
Фільтр повітряний Suzuki Swift IV 1.6 12-/SX4 1.6 09- F 026 400 454 (BOSCH)
544 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400454
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Suzuki Swift IV 1.6 12-/SX4 1.6 09-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SX |
| Кросс-номери | Bosch F026400454 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Almera, Swift, SX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴

