
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter/VW Crafter 06- (299.5x28) 0 986 479 294 (BOSCH)
2 955 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986479294
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter/VW Crafter 06- (299.5x28)
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch 0986479294 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 68.5 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 955 ₴






