
Фільтр повітряний Nissan Cube/Juke/Micra/Note/NV200/Renault Clio/Modus 1.2-2.0 03- F 026 400 047 (BOSCH)
454 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400047
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Nissan Cube/Juke/Micra/Note/NV200/Renault Clio/Modus 1.2-2.0 03-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400047 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 140.5 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Juke, Clio, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴







