
Фільтр повітряний BMW 3 (E21/E30)/5 (E12/E28)/7 (E23) -91 1 457 429 928 (BOSCH)
457 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSH1457429928
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 3 (E21/E30)/5 (E12/E28)/7 (E23) -91
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 1457429928 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 326 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 7-Series, 2500-3.3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457 ₴







