
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi L200 05-/Pajero Sport II 08- 0 986 494 268 (BOSCH)
1 592 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986494268
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi L200 05-/Pajero Sport II 08-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986494268 |
| Товщина | 15.75 мм |
| Ширина | 155.3 мм |
| Висота | 51 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 592 ₴








