
Диск гальмівний (передній) Ford Focus 04-/Kuga 08-/Transit Connect 13- (300x25) 0 986 479 C52 (BOSCH)
2 808 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986479C52
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) Ford Focus 04-/Kuga 08-/Transit Connect 13- (300x25)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986479C52 |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 808 ₴

