
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser Prado 4.0 03-10/Land Cruiser 200 4.0 07-12 F 026 400 302 (BOSCH)
454 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400302
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser Prado 4.0 03-10/Land Cruiser 200 4.0 07-12
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cruiser |
| Кросс-номери | Bosch F026400302 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Fortuner, FJ Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴







