
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter 509-519 CDI/VW Crafter 50 06- (спарка) 0 986 494 122 (BOSCH)
1 893 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986494122
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter 509-519 CDI/VW Crafter 50 06- (спарка)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986494122 |
| Товщина | 20.5 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 79 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 893 ₴






