
Фільтр повітряний Lexus ES 2.5 16V 12-18/Toyota Camry 2.0-2.5 16V 05- F 026 400 218 (BOSCH)
458 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400218
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Lexus ES 2.5 16V 12-18/Toyota Camry 2.0-2.5 16V 05-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400218 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴





