
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Lantra II 95-00/Mitsubishi L200 96-07 (Sumitomo) 0 986 424 340 (BOSCH)
1 374 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424340
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Lantra II 95-00/Mitsubishi L200 96-07 (Sumitomo)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986424340 |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 151.3 мм |
| Висота | 48.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Maxima, L200, Cefiro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 374 ₴







