
Диск гальмівний (передній) Mini R60/R61 10-16 (307x24) (з покриттям)(вентил.) 0 986 479 726 (BOSCH)
2 732 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986479726
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) Mini R60/R61 10-16 (307x24) (з покриттям)(вентил.)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986479726 |
| Висота | 45.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 732 ₴



