
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W163) 98-05 0 986 424 708 (BOSCH)
2 211 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424708
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W163) 98-05
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MB |
| Кросс-номери | Bosch 0986424708 |
| Товщина | 16.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.3 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 211 ₴






