
Фільтр повітряний Mazda 3/6/CX-5 2.0/2.5 11- F 026 400 347 (BOSCH)
335 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400347
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda 3/6/CX-5 2.0/2.5 11-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Кросс-номери | Bosch F026400347 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 41.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴






