
Колодки тормозные (передние) Mitsubishi Grandis 04-11/Pajero II-IV 90-/Mazda E2000/2200 88-03 0 986 424 709
1 132 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424709
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Grandis 04-11/Pajero II-IV 90-/Mazda E2000/2200 88-03
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch 0986424709 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 58.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Товщина | 15.4 мм |
| Ширина | 139.3 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | e, Pajero, Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 132 ₴






