
Фільтр повітряний Honda Accord 2.0-2.4 03-08 1 987 429 192 (BOSCH)
531 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSH1987429192
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda Accord 2.0-2.4 03-08
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 1987429192 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 339 мм |
| Ширина | 150.6 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴









