
Фільтр повітряний Jeep Patriot/Compass 2.0/2.4 06- F 026 400 413 (BOSCH)
726 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400413
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Jeep Patriot/Compass 2.0/2.4 06-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Кросс-номери | Bosch F026400413 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 176 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴






