
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.0 CRD 2.4-3.2 13- F 026 400 586 (BOSCH)
885 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400586
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.0 CRD 2.4-3.2 13-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cherokee |
| Кросс-номери | Bosch F026400586 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴







