
Диск тормозной (задний) MB Sprinter 411-519CDI/VW Crafter 30-50 06- (303x28) (вент.) 0 986 479 296 (BOSCH)
2 989 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986479296
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 411-519CDI/VW Crafter 30-50 06- (303x28) (вент.)
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch 0986479296 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 93 мм |
| Діаметр маточини | 15 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴

