
Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo/S-Max 1.6-2.0TDCi/1.6-2.3 06- F 026 400 109 (BOSCH)
573 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400109
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo/S-Max 1.6-2.0TDCi/1.6-2.3 06-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Кросс-номери | Bosch F026400109 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 240.5 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S80, Mondeo, Galaxy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴







