
Фільтр повітряний BMW 3 (F30/F80) 11- (benzin) (N13/N20/N26/B48) F 026 400 375 (BOSCH)
332 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400375
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 3 (F30/F80) 11- (benzin) (N13/N20/N26/B48)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400375 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 204.5 мм |
| Висота | 42.3 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴







