
Диск гальмівний (передній) Renault Kangoo 97- (258.7x20.5) 0 986 478 124 (BOSCH)
1 377 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986478124
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) Renault Kangoo 97- (258.7x20.5)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986478124 |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 20.6 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Sandero, Largus, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 377 ₴





