
Фільтр повітряний Fiat Freemont 2.4 16V 11- F 026 400 518 (BOSCH)
938 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400518
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Fiat Freemont 2.4 16V 11-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400518 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Висота | 46.5 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge, Fiat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Sebring |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938 ₴





