
Акумуляторна батарея 230Ah/1200A (518x274x242/+L/B0) Dual Purpose EFB 0 092 LE0 010 (BOSCH)
16 002 ₴
- В наявності
- Код: BSH0092LE0010
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея 230Ah/1200A (518x274x242/+L/B0) Dual Purpose EFB
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 230 А. г |
| Пусковий струм | 1200 А |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Висота | 242 мм |
| Код запчастини | 0 092 LE0 010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 002 ₴


