
Фільтр повітряний Volvo V60/V70/S80/S60/XC60/XC70 06- F 026 400 181 (BOSCH)
659 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400181
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Volvo V60/V70/S80/S60/XC60/XC70 06-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400181 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 348 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S80, V70, XC60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴







