
Фільтр повітряний Toyota Avensis1.6-2.0 97-03/Carina 1.6-2.0 92-07 1 987 429 152 (BOSCH)
430 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSH1987429152
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Avensis1.6-2.0 97-03/Carina 1.6-2.0 92-07
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 1987429152 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴







