
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 200 4.5 D4d 07- F 026 400 226 (BOSCH)
777 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400226
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 200 4.5 D4d 07-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cruiser |
| Кросс-номери | Bosch F026400226 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴





