
Диск гальмівний (задній) Toyota Corolla 1.3-2.4 16V 06- (259x9) 0 986 479 721 (BOSCH)
1 351 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986479721
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) Toyota Corolla 1.3-2.4 16V 06- (259x9)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986479721 |
| Висота | 30.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Prius, Trezia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351 ₴



