
Колодки гальмівні (задні) Mazda 6/RX-7/626 02- 0 986 424 817 (BOSCH)
1 043 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424817
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Mazda 6/RX-7/626 02-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986424817 |
| Товщина | 11.6 мм |
| Ширина | 107.3 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 6, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043 ₴






