
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 208-319 06- (298x16) 0 986 479 295 (BOSCH)
2 373 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986479295
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 208-319 06- (298x16)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MB |
| Кросс-номери | Bosch 0986479295 |
| Висота | 71 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр маточини | 15 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 373 ₴

