
Фільтр повітряний BMW 1 (F21)/3 (F30/F80) 1.6/2.0D 12- (N47/B47) F 026 400 374 (BOSCH)
692 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400374
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 1 (F21)/3 (F30/F80) 1.6/2.0D 12- (N47/B47)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400374 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴







