
Фільтр повітряний BMW 3 (E30/E36)/5 (E28/E34)/7 (E32)/8 (E31) 1.6-5.0 -00 1 457 429 964 (BOSCH)
315 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSH1457429964
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 3 (E30/E36)/5 (E28/E34)/7 (E32)/8 (E31) 1.6-5.0 -00
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 1457429964 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 7-Series, Z1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴







