
Фільтр повітряний Opel Vectra A/B 1.6-2.0 88-03 1 457 429 896 (BOSCH)
304 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSH1457429896
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Opel Vectra A/B 1.6-2.0 88-03
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A+ |
| Кросс-номери | Bosch 1457429896 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 289 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴







