
Колодки гальмівні (передні) Audi 100/A6/A8 91-02 (з датчиком) 0 986 424 689 (BOSCH)
2 255 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424689
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi 100/A6/A8 91-02 (з датчиком)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A+ |
| Кросс-номери | Bosch 0986424689 |
| Товщина | 18.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 78 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 255 ₴






