
Колодки гальмівні (передні/задні) MB Sprinter 408-416/VW LT 46 96- 0 986 424 832 (BOSCH)
2 027 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424832
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні/задні) MB Sprinter 408-416/VW LT 46 96-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986424832 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.2 мм |
| Ширина | 164.9 мм |
| Висота | 73 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 027 ₴

