
Диск гальмівний (задній) Skoda Superb/VW Passat 96-08 (244.9x10) 0 986 478 132 (BOSCH)
1 133 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986478132
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) Skoda Superb/VW Passat 96-08 (244.9x10)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VW |
| Кросс-номери | Bosch 0986478132 |
| Висота | 63.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, Passat, Superb |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 133 ₴







