
Колодки тормозные (задние) MB E-class (W211/W212)/S-class (W220/W221) 98- (Ate) 0 986 424 699 (BOSCH)
1 615 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424699
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB E-class (W211/W212)/S-class (W220/W221) 98- (Ate)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch 0986424699 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 57.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.3 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.2 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴






