
Фільтр повітряний Mitsubishi ASX09-/Lancer 03-/Outlander 1.6-2.4 06-13 F 026 400 200 (BOSCH)
635 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400200
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mitsubishi ASX09-/Lancer 03-/Outlander 1.6-2.4 06-13
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400200 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴







